Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/6/2/62a0b70b-085e-4af6-9806-5ce7149b4b1c/beatt.sk/web/kadernictvo-trnava/wp-content/plugins/qode-instagram-widget/lib/qode-instagram-api.php on line 250
 

ZLATO pre naše Zlato

Z lásky a vášne ku kadernickemu remeslu a v kombinácii s mnohoročnými skúsenosťami popredných škandinávskych chemikov a stylistov sa zrodil klenot vlasovej kozmetikyProfesionálna značka starostlivosti o vlasy GOLD.

Šetrná k životnému prostrediu. Všetky produkty sú takmer výhradne vyrobené z obnoviteľných a udržateľných zdrojov. Línia vlasovej starostlivosti s certifikátom „green“ vydaným dánskou vládou so 100% vegánskymi šampónmi a kondicionérmi a s certifikátom PETA bojujúcej za práva zvierat (PETA Cruelty free), nasledovaná multifunkčnými stylingovými produktami.

Vlasová kozmetika inšpirovaná najlepšími vôňami z prírody a textúrami jedla prináša pôžitok inovatívnej a funkčnej vlasovej starostlivosti, ktorej neodoláš.

Súčasťou exkluzívnej vlasovej línie sú inovatívne farby s výberovými surovinami pre maximálnu starostlivosť a výsledok. Prémiové vyživujúce farbyma vlasy sú obohatené o čisté organické oleje (argánový olej a olej zo semien lúčnice bielej) s výnimočnými antioxidačnými a hydratačnými vlastnosťami. Bohaté farby s plným odleskom a dlhotrvajúcou intenzitou dodávajú vlasom jemný a žiarivý rozmer a tiež perfektné krytie šedín.Bez amoniaku, PPD a rezorcinolu. Posilňujú vlasy vďaka hĺbkovej výžive už počas farbeniam reštrukturalizujú ich zvnútra a obaľujú ochranou vrstvou zvonka. GOLD farby na vlasy pre extra dlhú stálosť a životnosť farby, zdravý vzhľad vlasov a oslnivý lesk.

Odpoveďou na problémy s lámavými a suchými vlasmi, vlasmi bez lesku či objemu je Gold Metamorphic kúra na vlasy. Metamorphic pracuje v hĺbke vlasu, kde biomimické technológie zaručujú naviazanie materiálu v miestach, kde to vlasy potrebujú, zároveň povrch vlasu ošetrí k prirodzenému zdravému vzhľadu. 

Zázraky na počkanie robí GOLD vlasová terapia s pšeničným proteínom, ktorá vlasy posilní a  bambucké maslo s mandľovým extraktom sa postarajú o dokonalý vzhľad hladkých, lesklých a zdravých vlasov už na prvý pohľad!

 

IN GOLD WE TRUST.

 

VarovanieGOLD profesionálna starostlivosť o vlasy je prudko návyková. Je to tvoja nová závislosť, ktorej sa nebudeš chcieť zbaviť.

Zdroj: http://goldhaircare.com